LKS Głowienka - Partyzant Mal-Bud Targowiska 0:4 (0:9)

Więcej w rozwinięciu...

Głowienka: Urbanek - Lenik, Pulnar (55 K. Kucza), P. Kucza (60 Nizianty), Ginalski (65 Wilk) - M.Guzik  Mermon (70 Wojnar), Wójcik, Mielnik - Wiśniewski, Kustroń (65 D. Guzik)

Sędziowali: Danecka, Pitak.

Drużyna LKS-u Głowienka osłabiona brakiem Dudka i Liberackiego, którzy wystąpili w juniorach nie sprostała wiceliderowi z Targowisk. Już w drugiej minucie bo błędzie Urbanka, piłkę do bramki wpakował Kubal. Drużyna LKS-u próbowała wyrównać lecz bez skutku. Zemściło się to w 6 minucie kiedy jeden z zawodników Partyzanta zdobył bramkę na 2-0. Gospodarze chcieli strzelić kontaktową bramkę lecz bardzo dobrze spisywała się obrona gości. W drugiej połowie to również przeważanie gości, którzy zaaplikowali jeszcze pięć bramek, wynik znacznie mógł być większy lecz kila razy dobrymi interwencjami popisał się Urbanek. Pod koniec honorową bramkę mógł zdobyć Wiśniewski lecz w sytuacji  sam na sam lepszy okazał się bramkarz Partyzanta.