LKS Głowienka - strona nieoficjalna

Wracamy, wracamy!!!

• autor: tramkparzelks, 2013-03-01 15:04

Witamy po dłuższej przerwie! Zapewne zastanawialiście się, dlaczego nic się nie dzieje ostatnio na naszej stronie, jednak wszystko jest pod kontrolą i już niebawem będziemy odrabiać zaległości.

Redakcja ma do przekazania kilka informacji z życia klubu:

1. Jak już wiecie 17.01.2012 odbyło się spotkanie z zawodnikami naszej drużyny, oraz zarządem. Celem było zadecydowanie o przyszłości naszej drużyny oraz przygotowanie do rundy wiosennej, Na tym oto spotkaniu zaprezentowany został nam nowy trener Pan Janusz Lenik (był zawodnik drużyny seniorów, ostatnio zajmował się młodzieżą w Korczynie). Tutaj przede wszystkim podziękować chcielibyśmy w imieniu całej drużyny trenerowi Wojtkowi Białemu za zaangażowanie przez 1.5 roku pracy z nami, a nowemu trenerowi życzyć sukcesów i owocnej pracy!

2. Już w pierwszy dzień ferii w poniedziałek 11 lutego na Hali Sportowej w Rogach odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Trampkarzy o Puchar GOK w Miejscu Piastowym. W tym turniej udział wzięło również udział dwie drużyny z Głowienki, w której grali nasi trampkarze. Drużyna Głowienka II zajęła 2. miejsce w turnieju, będąc słabsza tylko od drużyny z Miejsca Piastowego, zaś Głowienka I odpadła z turnieju po fazie grupowej. Co ciekawe, obydwie nasze drużyny trafiły do jednej grupy.  Wielkie gratulacje dla naszych zawodników. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

3. 10 dni później bo już w czwartek 21 lutego nasza drużyna trampkarzy rywalizowała w Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora MOSiR w Krośnie, w którym zajęła 9. miejsce. Mimo niezbyt dobrego miejsca i gry naszych zawodników, to warto pochwalić drużynę, która zagrała bardzo ambitnie. Turniej zwyciężyła drużyna Karpat Krosno rocznik 97, która w turnieju finałowym okazała się lepsza od dwóch drużyn krośnieńskich z rocznika 98. Szczegółowe informacje na temat tego turnieju tutaj.

4. Nasza drużna rozpoczęła już przygotowania do rundy wiosennej, najbliższy trening odbędzie się już w sobotę 2 marca na orliku w Miejscu Piastowym o godzinie 14.00. Zapraszamy wszystkich zawodników, również tych którzy chcą zasilić nasze szeregi.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Jasiołka ŚwierzowaLKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa 9:2 LKS Głowienka