Wyszukiwarka

Aktualności

Remis z Łękami

• autor: Bykuu_7, 2016-04-27 17:19

Dnia 23.04 na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę z Łęk Dukielskich. Faworytem w tym meczu była oczywiście drużyna Zorzy, która w poprzedniej rundzie wygrała z nami na własnym boisku 5:1. Pierwsza połowa wyglądała dosyć dobrze w 3 minucie z dośrodkowania bramkę strzela Arendarczyk a chwilę później strzela na 2:0 Wilk. Po błędach obrońców tracimy jedną a potem z wolnego drugą bramkę. A minutę wcześniej Wiszniewski Kamil obejrzał czerwoną kartkę. I schodzimy do szatni z wynikiem 2:2. W drugiej części spotkania w osłabieniu nasza drużyna była lekko słabsza. W około 60 minucie goście strzelają nam trzecią bramkę. A pod koniec spotkania z rzutu wolnego strzela bramkę Kucza z około 30 metra. I z wynikiem 3:3 sędzia kończy spotkanie.

LKS Głowienka vs Zorza Łęki Dukielskie 3:3 (2:2)

Skład: Lajdanowicz - J. Wiszniewski, K. Wiszniewski, Arendarczyk, Buczek(42' Szydło) - J. Pikul, Kucza, Niziołek(65' Guzik P.), D. Guzik, Wilk(58' Guzik S.) - K. Pikul(50' Zajdel)

Bramki: Arendarczyk, Wilk, Kucza

Asysty: Kucza, Guzik D.